Lapierre Overvolt AM 8.6

Lapierre Overvolt AM 8.6 je zárukou nekonečnej "e-zábavy" vďaka skutočným allmountain schopnostiam a kombinácii s výkonným motorom Bosch Performance CX 4.generácie a 625Wh batériou.

Rám z patentovanej zliatiny Supreme 5 s nízkym slopingom hornej trubky poskytuje dostatok priestoru a jazdca nijak neobmedzuje s geometriou odrážajúcou moderné, súčasné trendy. Tento skutočný allmountain stroj so zdvihmi 160mm je pripravený vyžehliť akýkoľvek rozbitý terén.

Predné 29 palcové koleso zaručuje presnú smerovú stabilitu a priechodnosť terénom a 27,5+ palcové zadné koleso vďaka svojej šírke zaručuje maximálny záber, účinnejšie brzdenie, pohodlie a bezpečnosť. Vyniká  dokonalou koordinovanou stabilitou a trakciou na akomkoľvek povrchu.

Lapierre Overvolt AM 8.6 – kombinácia výkonného motora Bosch Performance CX 4.generácie, 625Wh batérie, skvelého ovládania a jazdných vlastností je zárukou nekonečnej "e-zábavy".

Rock Machine Blizzard INT e50-29

Trailový e-bike na 29“ kolesách s novým motorom Shimano Steps EP8 s obrovskou silou 85 Nm a batérií 504 Wh s dojazdom až 120 km.

Vzduchový podvozok z dielne amerického DVO dovoľuje najjemnejšie doladenie podľa vášho štýlu jazdy. Samozrejmosťou je trailová výbava, 4 piestikové brzdy, teleskopka 150/170 mm podľa veľkosti rámu a 1x11 sada Deore s kráľovským rozsahom prevodov pre náročných výstupy trailov.

  • Nový pohon Shimano EP8 s 85 Nm a dojazdom až 120 km
  • DVO Diamond Air vidlica so vzduchovým tlmičom Topaz (150/140 mm)
  • Trail Advanced geometrie, vlastná navrhnutá originálna kinematika s odpružením s pohyblivým čapom
  • SHIMANO 4 piestikové brzdy s metalickou zmesou
  • Block Lock hlavové zloženie proti poškodeniu rámu riadidlami pri páde
  • Teleskopka sa 150 & 170 mm zdvihu podľa veľkosti rámu
  • E-TUBE PROJECT individuálne nastavenie motora pomocou aplikácie E-Tube Shimano

Úplne nový systém e-drive Shimano EP8 s enormným krútiacim momentom 85 nm je menší, ľahší a tichší. Poskytuje vám prirodzený zážitok z šliapania vďaka zníženému odporu, plne nastaviteľnému výkonu pre každú z troch úrovní pomoci. Umožňuje vám ľahkú manipuláciu s e-bicyklom v akomkoľvek teréne.

ČO VÁM BRÁNI VYRAZIŤ NA CESTY?

POŽIČAJTE SI EBIKE UŽ DNES

Sme malá rodinná požičovňa autokaravanov a elektrobicyklov. Radi vám spravíme ponuku podľa vašich očakávaní a možností.