Lapierre Overvolt AM 8.6

Lapierre Overvolt AM 8.6 je zárukou nekonečnej "e-zábavy" vďaka skutočným allmountain schopnostiam a kombinácii s výkonným motorom Bosch Performance CX 4.generácie a 625Wh batériou.

Rám z patentovanej zliatiny Supreme 5 s nízkym slopingom hornej trubky poskytuje dostatok priestoru a jazdca nijak neobmedzuje s geometriou odrážajúcou moderné, súčasné trendy. Tento skutočný allmountain stroj so zdvihmi 160mm je pripravený vyžehliť akýkoľvek rozbitý terén.

Predné 29 palcové koleso zaručuje presnú smerovú stabilitu a priechodnosť terénom a 27,5+ palcové zadné koleso vďaka svojej šírke zaručuje maximálny záber, účinnejšie brzdenie, pohodlie a bezpečnosť. Vyniká  dokonalou koordinovanou stabilitou a trakciou na akomkoľvek povrchu.

Lapierre Overvolt AM 8.6 – kombinácia výkonného motora Bosch Performance CX 4.generácie, 625Wh batérie, skvelého ovládania a jazdných vlastností je zárukou nekonečnej "e-zábavy".

Rock Machine Blizzard INT e50-29

Trailový e-bike na 29“ kolesách s novým motorom Shimano Steps EP8 s obrovskou silou 85 Nm a batérií 504 Wh s dojazdom až 120 km.

Vzduchový podvozok z dielne amerického DVO dovoľuje najjemnejšie doladenie podľa vášho štýlu jazdy. Samozrejmosťou je trailová výbava, 4 piestikové brzdy, teleskopka 150/170 mm podľa veľkosti rámu a 1x11 sada Deore s kráľovským rozsahom prevodov pre náročných výstupy trailov.

  • Nový pohon Shimano EP8 s 85 Nm a dojazdom až 120 km
  • DVO Diamond Air vidlica so vzduchovým tlmičom Topaz (150/140 mm)
  • Trail Advanced geometrie, vlastná navrhnutá originálna kinematika s odpružením s pohyblivým čapom
  • SHIMANO 4 piestikové brzdy s metalickou zmesou
  • Block Lock hlavové zloženie proti poškodeniu rámu riadidlami pri páde
  • Teleskopka sa 150 & 170 mm zdvihu podľa veľkosti rámu
  • E-TUBE PROJECT individuálne nastavenie motora pomocou aplikácie E-Tube Shimano

Úplne nový systém e-drive Shimano EP8 s enormným krútiacim momentom 85 nm je menší, ľahší a tichší. Poskytuje vám prirodzený zážitok z šliapania vďaka zníženému odporu, plne nastaviteľnému výkonu pre každú z troch úrovní pomoci. Umožňuje vám ľahkú manipuláciu s e-bicyklom v akomkoľvek teréne.

Rockmachine STORM e70-29

Prednosti: Kvalitný hliníkový rám, riadidlá majú 9° backsweep a 6° upsweep pre pohodlnejšiu jazdu; zvýšite ich až o 25 mm, kotúčové hydraulické brzdy majú lepší výkon ako mechanické, pri brzdení sú silnejšie a zastavíte s nimi rýchlejšie, výkonný motor Sport Drive poskytne podporu v rýchlosti až 25 km/h, 29" kolesá sa dobre ovládajú a jednoducho s nimi zdoláte i väčšie nerovnosti.

Vidlica má zdvih 100 mm, ktorý nájdete na väčšine horských bicyklov. Najlepší je na rekreačné jazdy do ľahkého terénu a preteky s nižšou obtiažnosťou. 

Športová verzia stredového motoru Sport Drive príde vhod nadšeným cyklistom, ktorí radi objavujú nové miesta a cesty. Má otáčkový i torzný snímač. Otáčkový spozná, ako rýchlo šliapete a prispôsobí tomu podporu. Torzný je prepracovanejší a sníma nielen rýchlosť šliapania, ale i napnutie reťaze a silu, ktorú do šliapania dávate.

Typ motoru: Sport Drive MD2505 36 V s nominálnym výkonom 250 W (maximálny výkon 500 W). Maximálna rýchlosť podpory je až 25 km/h, teda zvládnete prejsť dlhšiu trasu za kratší čas

Semi-integrovaná batéria Sport Drive dodáva bicyklu športový a elegantný vzhľad. Dopriať si môžete i dlhšie výlety, na jedno nabitie totiž zvládne prejsť až 100 km (pri 1. stupni podpory). Na dobíjanie baterky si vyhraďte čas až 7,5 h.

ČO VÁM BRÁNI VYRAZIŤ NA CESTY?

POŽIČAJTE SI EBIKE UŽ DNES

Sme malá rodinná požičovňa autokaravanov a elektrobicyklov. Radi vám spravíme ponuku podľa vašich očakávaní a možností.